12271313 10205178411407556 1289243477Dzień Rodzicielstwa Zastępczego to szczególna okazja do wyrażenia uznania dla trudnej i odpowiedzialnej misji jaką jest funkcja rodziny zastępczej.

Z tej okazji pragniemy złożyć rodzicom zastępczym oraz osobom zaangażowanym w pomoc dzieciom z rodzinnej pieczy zastępczej podziękowania za ich ważną, odpowiedzialną i trudną pracę związaną z opieką i troską o przyjęte dzieci oraz o pozytywny wizerunek rodzin zastępczych i ich świadomość korekcyjnego wychowania.

Jednocześnie życzymy Państwu dużo zdrowia, wytrwałości, radości z dnia codziennego oraz poczucia satysfakcji z pełnionego zadania.

Dla możliwości wspólnego świętowania Dnia Rodzicielstwa Zastępczego Stowarzyszenie na Rzecz Rodziny i Zastępczego Rodzicielstwa Nowy Dom oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemianowicach Śląskich zapraszają Państwa na piknik, który odbędzie się 3 czerwca od godziny 16:00 w Parku Pszczelnik w Siemianowicach Śląskich.

 

Jako niespodziankę dzieci z rodzin zastępczych, które są uczestnikami  Grupy Korekcyjnej działającej przy Stowarzyszeniu Nowy Dom przygotowały dla Państwa przedstawienie, pt. „Mały Książę”.

Serdecznie zapraszamy
Zarząd Stowarzyszenia

Dodatkowe informacje